Kariéra Retailys

Why join Retailys

Working on an innovative project
Are you attracted to big challenges? We create a unique omnichannel system for online business abroad and advise companies on how to succeed in European markets.
Experienced team
We have 10 years in the development of e-shops. As we launched our platform, we learned a lot from the world's e-commerce giants from Asia. We also know in detail the operation and specifics of European markets.
Domestic and international prestige
In addition to satisfied customers, we can boast the Digital Company 2019 award, second place at the Digitization and Payment 2019 conference. We are also an official partner of Microsoft.

Development

Jan Ruda
Head of Development
Hlavní paluba Retailys. Oddělení Developmentu čítá několik programátorů, ať už seniorních profesionálů nebo juniorních talentů. Má na starosti architekturu platformy, její chod, napojení nových aplikací i rychlost klientských webů. Bereme do týmu jak back-end tak front-enďáky a rádi uvítáme i dočasné posily z řad studentů, kteří se u nás naučí programování robustní aplikace v cloudu a práci s velkým množstvím produktových dat – v databázi máme stovky e-shopů v několika zemích a miliony produktů!
Pracovní pozice
Monetálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Jan Ruda, CTO 

Honza je šéfem celého oddělení Developmentu. On a jeho parta vývojářů stojí za zrodem celého produktu Retailys. Ve firmě je již třetím rokem a přinesl do firmy nové standarty jako statická analýza a čistota kódu, kontinuální integrace či deployment.

Programování se věnuje již od svých 10 let a své zkušenosti sbíral například i v Německu a USA. Po narození syna se rozhodl opustit ruch velkoměsta a usadil se nedaleko Klatov. Ve volném čase se rád věnuje domácí automatizaci a vaření piva.

_______________________________________________________________________________________

Interview s Honzou: 

Jaké technologie ve vývoji používáte? 
Naše řešení je postaveno na Microsoft Azure, celkově je to SaaS aplikace, postavená pomocí PHP 8 s využitím některých komponentů Symfony a Nette framework. Vše je baleno pomocí Dockeru, pomocí kterého jsou vytvářeny image a organizace je tvořena pomocí kubernates.  Na Azure používáme geograficky redundantní databázi MariaDB a pro mezipaměť využíváme Redisový cluster. Pomocí API náš systém také neustále rozšiřujeme o aplikace třetích stran. 

V jaké fázi vývoje se Retailys momentálně nachází? 
Momentálně jsme se již dostali do stabilnější fáze vývoje, co se týče nasazování verzí do produkce, minimalizujeme chyby, případně jsou podchyceny na monitoringu. Technologie se neustále vyvíjí, proto je potřeba udržet krok s nejnovějšími trendy, jako je například napojení na nová online tržiště. 

Koho hledáte do svého týmu? 
Hledáme především programátory ,srdcaře´, lidi zapálené pro projekt, co do něj dokáží dát i kus sebe. 

O jaké další programovací jazyky byste rádi vývoj rozšířili Z back-endu určitě Python, NodeJS, React, obecně moderní Javascriptové frameworky. 

Čím je Retailys jako software unikátní? 
Unikátní je určitě otevřeným API, které umožňuje dělat i třeba grafické prvky, na straně e-shopů lze vytvářet různé konektivity mezi marketplacy jako například vygenerování feedu či další unikátnosti ve struktuře jako např. přiřazení více entit pro prodejní kanál, logistické funkce, pokladní systém…je to zkrázka kompletní systémový balík, který se dá použít pro řízení celého businessu. 

Skrýt podrobnosti

Customer Success

Jakub Gregor
Head of Customer Success
Oddělení CS má na starosti kompletní péči o naše klienty. Stará se o jejich spokojenost, řeší jejich přání i problémy a cílem je, aby poskytovaný produkt či služby mohli klienti využívat na maximum a odnesli si vždy pozitivní zážitek. To obvykle zahrnuje širokou škálu úkonů, jako je onboarding, monitorování a úprava e-shopů, vytváření a správa účtů na online marketplaces a srovnávačích, a také implementace nových aplikací, ať už našich vlastních nebo aplikací třetích stran na přání zákazníka.
Pracovní pozice
Monetálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Jakub Gregor 

Kuba má oddělení CS na starosti. Je prvním, na koho se naši klienti obrací, buduje s nimi skvělé vztahy a v případě potřeby za nimi neváhá zajet i osobně. Kromě zákaznické podpory se také věnuje tvorbě videí a interní i externí nápovědy pro systém Retailys. Pochází ze šumavského podhůří a svůj volný čas rád tráví jízdou na motorce.   

 

_______________________________________________________________________________________

Skrýt podrobnosti

Sales Department

Dušan Makrlík
Key Account Manager
Oddělení Sales má na starosti prodej a prezentaci našeho produktu, oslovování potencionálních zákazníků, a také udržování dobrých vztahů s našimi stávajícími klienty.
Pracovní pozice
Monetálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Dušan Makrlík 

Dušan reprezentuje naši společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů, především s majiteli e-shopů i výrobci kvalitních a konkurenceschopných produktů. Poradí vám, jakou obchodní strategii zvolit při expanzi do zahraničí či jaké jsou možnosti pro prodej na světových nebo místních online tržištích a zvýšit své zisky na maximum. 

Práce s produkty Retailys se stala Dušanovi koníčkem a nyní už je naším e-commerce specialistou s letitými zkušenostmi. Rád se účastní veletrhů a akcí v oblasti online prodeje v Čechách i v zahraničí. 

Skrýt podrobnosti

Marketing

Olga Dubská
Senior Graphic Designer
Oddělení marketingu má na starosti propagační strategii celé společnosti. Patří sem výkonnostní marketing, branding, publishing, kampaně či správa sociálních sítí. Marketingové služby poskytujeme také našim klientům, a to jak v Čechách, tak i v zahraničí.
Pracovní pozice
Momentálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Olga Dubská 

Olga je kreativní duší Retailysu. Dává tvář našim webům i offline marketingovým materiálům a zajišťuje firemní prezentaci na veletrzích či konferencích. Navrhuje vizuály pro naše klienty, připravuje jejich emailové newslettery a webové bannery pro reklamní kampaně a sociální sítě. 

Studovala na Fakultě umění a designu v Ústí nad Labem, ráda sleduje nové trendy v grafice a její inspirací je cestování do exotických zemí.

Skrýt podrobnosti

Human Resources

Alžběta Hrušková
Head of Human Resources
Personální oddělení má na starosti nábory nováčků, firemní akce i vzdělávání. Jsme firma s mezinárodním přesahem, proto se nebojíme do našeho týmu přivítat i kolegy z jiných zemí, ať už formou freelancingu nebo práce na full time.
Pracovní pozice
Monetálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Alžběta Hrušková, CHRO 

Bětka je naše HR manažerka a v Retailys má na starosti nábory nových posil, jejich onboarding a adaptaci, teambuildingové akce i firemní vzdělávání. Na její práci jí baví především různorodost a to, že pomáhá tvořit nové týmy, a to i s mezinárodním přesahem. 

Vystudovala ekonomickou fakultu v Plzni a po studiích žila několik let Anglii a Španělsku. Po návratu do Čech se usídlila v šumavských horách.

Skrýt podrobnosti

Akce a teambuilding

Try Retailys for free

Experience Retailys platform and features it can offer. You can create your own e-shop with up to 10 products and with up to 10 orders. Try and see how easy it is with Retailys.
Try it for free